Kršnovo diskuzní fórum

Kršnův svět => Kršnova kuchyně => Téma založeno: Nikdo Červen 04, 2012, 14:25:46

Název: Hrdí vegani v podání úspěšných sportovců
Přispěvatel: Nikdo Červen 04, 2012, 14:25:46
Jen pro inspiraci zasílám odkaz na článek "Hrdí vegani v podání úspěšných sportovců (http://www.novinky.cz/zena/zdravi/269028-hrdi-vegani-v-podani-uspesnych-sportovcu.html)" na  Novinky.cz, kde píše bývalý šampión v thaiboxu Jan Müller a zároveň tam je zmíněný další zajímavý odkaz na projekt jehož je spoluzakladatelem a to internetové stránky vegan-fighter.com (http://www.vegan-fighter.com/) s plno dalšími zajímavými odkazy (http://www.vegan-fighter.com/cz-odkazy.html).
Název: Re:Hrdí vegani v podání úspěšných sportovců
Přispěvatel: Heduschka Ácha Červen 09, 2013, 19:59:25
www.vegan-fighter.com

Zdravím všechny duše. Loňského roku jsem sháněla pro známého vegetariána, bývalého sportovce, který trpěl silnými bolestmi kolenních kloubů nějakou pomoc.
Možná že neumím moc hledat, ale zde jsem kromě různých doporučovaných babských rad na výživu kloubů např. doporučeného rozmělněného sezamového semínka s vodou uspěla. Právě zde jsem našla i za uspokojivou cenu něco, co jsem hledala dlouho - Joint Complex. Komplexní kloubní výživa - kombinace účinných složek, rostlinných extraktů, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Stačilo prý pro úlevu jen jedno balení a je ve vegan kvalitě  ;)

V kategorii SUPPLEMENTY je popis, v jaké kvalitě vyrábí jednotliví výrobci a to považuji za vysoce profesionální přístup. Jako bývalý sportovec v odvětví fitness hodnotím velmi kladně obrovské množství informací tak přehledně zpracované. E-shop funguje výborně.  :)