Kršnovo diskuzní fórum

Kršnův svět => Společnost => Téma založeno: Nikdo Červenec 01, 2012, 01:16:05

Název: Politika
Přispěvatel: Nikdo Červenec 01, 2012, 01:16:05
Má mít zájem o politiku člověk, který je pohlcen v Kršna vědomí a když už tak jakou politickou stranu by si měl ze současných vybrat a proč?
Název: Re:Politika
Přispěvatel: Kírtanananda dás Červenec 02, 2012, 13:57:58
Hare Krišna Nikdo, no samozřejmě že volit, ta strana se jmenuje Krišnova Náruč.  :)
Název: Re:Politika
Přispěvatel: Nikdo Červenec 02, 2012, 19:44:47
Kírtanananda dás, to jistě pěkný název, ale nějak nevzpomínám, že zrovna tahle strana v Čechách působí. A jistě můžeme na Kršnu spoléhati, že všechno zařídí, ale jen problém zdá se, když i on o nás smýšlí podobně a doufá, že rozhodneme správně. Není tedy pak naší povinností, když osud nás k této volbě dal, abychom také rozhodli se? A to je to nač jsem se ptal, zda najdeme volbu, jež aspoň trochu s dharmou zdá se být a nebo jen dnes vše adharmě náleží. Však jinak pokud nenajdeme, pak jistě můžeme věnovat se jen osudovým otěžím a této volby vzdát se, i když těžko říct, když nám ta volba též osudově přišla vstříc.
Název: Re:Politika
Přispěvatel: Kírtanananda dás Srpen 18, 2012, 15:04:54
Hare Krišna Nikdo, já vím že Google zná vše jen částečně, takže si napiš do poznámek: "Krišnova Náruč vládne ve všech Světech", a kdyby Ti někdo nechtěl věřit, tak ho pošli k nám na farmu, zde mu to bude osvětleno.

Co se týče voleb, tak kde vidíš problém když není v návrzích politický subjekt, který by se mi zamlouval. Proč bych měl volit menší zlo, ale kde se pořád jedná o zlo. Máme přece právo svobodně se rozhodnout a v příštích volbách budeme svorně volit Roberta Byskupa.  :D 

Myslím, že i když nám ta volba přišla osudově vstříc, máme danou do vínku od Krišny svobodnou vůli, kterou nám dal On sám, tak proč jí nevyužít, kdo chce volit rudé bratrstvo, tak ať si volí, ale ať potom nepláče nad výdělkem. Podívej kolik lidiček každé volby jde volit a za měsíc už si trhají vlasy co a koho to zvolili.

Potom to svedou na Boha a zpívají:"Za co Pane Bože za co, trestáš tento prostý lid, za co Pane Bože za co, nechal nás se napálit..."  ::)
Název: Re:Politika
Přispěvatel: Nikdo Srpen 19, 2012, 01:34:39
Proč volit menší zlo je přeci jednoduché, protože i na tvé volbě záleží a menší zlo je stále menší a pokud nezvolíš a větší zvítězí, tak i ty si tím vinen, třebaže to tak zřejmě má být.

PS: Co se Roberta týče tak to jsem ti napsal osobně, neb sem se to nehodí.
Název: Re:Politika
Přispěvatel: Kírtanananda dás Srpen 19, 2012, 14:06:18
Hare Krišna Nikdo, a to je ono o čem jsem psal, každý máme svobodnou vůli se rozhodnout a proto volím vždy cestu do Krišnovi Náruče a ještě se cestou snažím pomoci všem kteří o mou pomoc stojí.

Samozřejmě co se týče Roberta, tak to byl vtípek, protože Ty samozřejmě nevíš, že on chtěl zakládat politickou stranu, no a asi když mu to nevyšlo, tak mám dojem že psal nyní o nějaké nadaci, ale budiž mu přáno, pouze jsem zavtipkoval na ten jeho politický pokus.