Poslední příspěvky

Stran: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Život ve zdraví / Autopatie
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Březen 16, 2014, 01:59:38 »
Zdravím,

Našla jsem článek o autopatii, jelikož mi to přijde jako na první pohled dobrá metoda léčení, ale nemám žádnou zkušenost ani další informace. Jak se na to díváte vy? Případně víte o někom kdo tuto léčbu  praktikuje? Bohužel o zdroji informací více memám.

CO JE AUTOPATIE?
Autopatie je zvláštní forma homeopatie.
Léčba homeopatií spočívá v tom, že se léčí celek, tedy celý soubor problémů určitého člověka, nejen jedna jeho potíž. V klasické homeopatii je nemoc chápána jako porucha centrálního řídícího spirituálního systému v člověku. Jakmile organizace z centra oslabí, tělo a mysl začnou zlobit. Takže nemoc je porucha řídícího centra, je to změna z původní dobré organizace, zdraví, ve špatnou nedokonalou organizaci, v dezorganizaci, v nemoc. Není třeba opravovat následek – nemoc, stačí opravit příčinu ve spirituálním řídícím centru, vrátit mu jeho původní zdravé vibrace, původní frekvenční vzor, a ono si samo zjedná pořádek, znovu nastolí organizaci – návrat zdraví. A získá sílu k obraně před vnějším stresem.
Vesmír je vytvářen vibracemi. A také naše mysl a tělo. Rovněž spirituální řídící systém v člověku je utvořen z určitých vibrací a melodií, které mají velmi vysoké frekvence. Právě ony spirituální vysoké frekvence vytvářejí podřízené druhotné nižší frekvence našeho spirituálního organizačního systému, začnou se měnit a rozpadat i jeho podřízené frekvence či melodie, ztrácejí původní zdravou harmonickou strukturu – onemocníme.
Oprava vnitřního centrálního problému proběhne tak, že naředíme nějakou podobně frekvenčně naladěnou hmotnou substanci (rostlinu, minerál apod.) do jemnohmotné úrovně, odpovídající jemné úrovni řídícího centra, dynamis. To se pak díky rezonanci s vysoko ředěnou substancí rozezní ve své původní zdravé frekvenci či melodii a začne nastolovat v těle a mysli původní struktury, původní zdraví, jaké bylo třeba před mnoha lety. Toto hledání substance je někdy složité a velmi náročné. Čím je substance pacientovi podobnější, tím je rezonance výraznější, léčba efektivnější, účinek léku hlubší a dlouhodobější. V homeopatii hledáme substanci naladěnou co nejpodobněji jako pacient. V autopatii však nepoužíváme substance odebrané z okolní přírody , z rostlin nebo těl zvířat či lidí. Místo toho užíváme substanci z vlastního těla - slinu. Substanci naladěnou stejně jako pacient. Samozřejmě ne v tom stavu, v jakém je v ústech. Je naředěna vodou na jemnohmotnou úroveň obdobným způsobem, jaký používáme v homeopatii a pak jednorázově užita. Nekonečně zředěná slina nese celou informaci o organismu, jeho vibrační otisk a zaručí plnou rezonanci jemnohmotného frekvenčního či oscilačního organizačního principu, jaký má v sobě každý člověk.
Autopatíí jsou úspěšně léčeny alergie, vyrážky, ekzémy, migrény, astma, chronická onemocnění apod.
Autopatie je nová metoda, byť s prastarými kořeny, a proto se stále vyvíjí.

Jiří Čehovský – autor AUTOPATIE
12
Střetávání cest / Re:Střetávání cest s humorem :D
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Březen 10, 2014, 15:46:06 »
Cesty k Bohu vedou různými pěšinami a tak snad někdy je lépe být obyčejným člověkem s nějakou tou chybičkou než kazatelem  ;D  ))) Krátký film o tom že mýlit se není jen výsada lidí...
Slabší povahy nechť závěr vynechají  ;)

http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/jak-dostat-ptacka-do-nebe
13
Střetávání cest / Re:Střetávání cest s humorem :D
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Březen 09, 2014, 03:49:37 »
Zápis z kroniky:
Dnes je den D ...je popeleční středa Léta Páně 2014 ... Pan prezident obdržel popelec a papež řekl sprosté slovo  :D  Takže půst začíná báječně  ;D )))
14
Střetávání cest / Re:Moudra všelijaká
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Březen 09, 2014, 03:31:41 »
Bůh není člvěk, proto v něm nehledej lidskou logiku. Nesnaž se ho pochopit, prostě Ho miluj...  ;)
15
Střetávání cest / Re:Moudra všelijaká
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Březen 09, 2014, 03:21:19 »
„Nejmocnější je ten člověk, který ovládl sám sebe.“
Seneca
16
Střetávání cest / Re:Moudra všelijaká
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Březen 09, 2014, 02:53:44 »
"KDYBY KAŽDÝ PROŠEL KUS CESTY TOHO DRUHÉHO, POCHOPIL BY JEHO VNITŘNÍ POCITY, NAUČIL BY SE SOUCÍTĚNÍ... PŘESTAL BY POSUZOVAT NEBO ODSUZOVAT, ALE PŘIJAL BY PRAVOU PODSTATU JEHO SKUTEČNÉ VNITŘNÍ BYTOSTI, VSTOUPIL BY DO JEHO SRDCE..."
17
Střetávání cest / Re:Moudra všelijaká
« Poslední příspěvek od Kírtanananda dás kdy Březen 09, 2014, 01:05:22 »
„Pravým znakem inteligence nejsou vědomosti, ale představivost.“

                                      Albert Einstein
18
Kršnova kuchyně / Re:Veganství
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Březen 05, 2014, 00:41:45 »
Reaguji na prosbu a sdílím touto cestou pozvánku na tradiční akci. Ačkoli sama nepojedu možná by někdo chtěl dát dohromady skupinku a vyrazit na výlet  :) .

Vegan Fest 2014    

   Letošní VF bude probíhat v termínu 14.3. až 6.4. Opět se můžete těšit na spoustu zajímavých hostů, přednášek, koncertů a filmových projekcí. Nebudou ale chybět ani kurzy vaření či ukázky veganských sportovců.

Festival slavnostně zahájíme Veganskou společenskou večeří v pátek 14. března v 18 hodin na Skleněné Louce.

Následující oba víkendové dny se přesuneme do kavárny Trojka, abychom společně absolvovali dvě odpoledne nabitá programem.

Více o programu se dozvíte webových stránkách http://www.veganfest.cz/program-veganfest-2014

Pokud máte jakýkoli dotaz co se týče termínů, obsahu, aktivní pomoci nebo jiných věcí, pošlete prosím FB zprávu stránce VeganFest. Děkujeme.

váš
Kolektiv pro Zvířata
19
Zajímavý tip a vlastně nic nového pod sluncem. Všichni znají jak tepelně fungoval kdysi dávno sklep zvaný loch a jak byl optimálně zásoben přirozenou vlhkostí.

Více i k farmaření na  http://www.ecoprodukt.sk/novinky-a-spravy/tipy-na-setrenie-energie/postavte-si-podzemny-sklenik-za-menej-ako-200-eur-na-celorocne-zahradnictvo.html
20
Kršnova kuchyně / Re:Šríla Rúpa Gósvámí doporučuje
« Poslední příspěvek od Heduschka Ácha kdy Únor 12, 2014, 08:55:52 »
Roberte,
Kdo zlé říká, liší se od toho kdo zlé koná jen nedostatkem odvahy.Oko mé se zde zastavilo na hodně dlouho
a ani tvé chápání nezdá se by dosahovalo výšin zralosti.
Při troše empatie bys pochopil, že Nikdo tím chtěl jen říci, že On jen lísteček a vodu žádá, v tom žádný fanatismus nespatřuji. Ačkoli jsem četla Gítu jen dvakrát, je to tam vše.
Bůh vás všechny nes ve své dlani
Stran: 1 [2] 3 4 ... 10