Autor Téma: Autopatie  (Přečteno 4357 krát)

Heduschka Ácha

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: +1/-0
    • Zobrazit profil
Autopatie
« kdy: Březen 16, 2014, 01:59:38 »
Zdravím,

Našla jsem článek o autopatii, jelikož mi to přijde jako na první pohled dobrá metoda léčení, ale nemám žádnou zkušenost ani další informace. Jak se na to díváte vy? Případně víte o někom kdo tuto léčbu  praktikuje? Bohužel o zdroji informací více memám.

CO JE AUTOPATIE?
Autopatie je zvláštní forma homeopatie.
Léčba homeopatií spočívá v tom, že se léčí celek, tedy celý soubor problémů určitého člověka, nejen jedna jeho potíž. V klasické homeopatii je nemoc chápána jako porucha centrálního řídícího spirituálního systému v člověku. Jakmile organizace z centra oslabí, tělo a mysl začnou zlobit. Takže nemoc je porucha řídícího centra, je to změna z původní dobré organizace, zdraví, ve špatnou nedokonalou organizaci, v dezorganizaci, v nemoc. Není třeba opravovat následek – nemoc, stačí opravit příčinu ve spirituálním řídícím centru, vrátit mu jeho původní zdravé vibrace, původní frekvenční vzor, a ono si samo zjedná pořádek, znovu nastolí organizaci – návrat zdraví. A získá sílu k obraně před vnějším stresem.
Vesmír je vytvářen vibracemi. A také naše mysl a tělo. Rovněž spirituální řídící systém v člověku je utvořen z určitých vibrací a melodií, které mají velmi vysoké frekvence. Právě ony spirituální vysoké frekvence vytvářejí podřízené druhotné nižší frekvence našeho spirituálního organizačního systému, začnou se měnit a rozpadat i jeho podřízené frekvence či melodie, ztrácejí původní zdravou harmonickou strukturu – onemocníme.
Oprava vnitřního centrálního problému proběhne tak, že naředíme nějakou podobně frekvenčně naladěnou hmotnou substanci (rostlinu, minerál apod.) do jemnohmotné úrovně, odpovídající jemné úrovni řídícího centra, dynamis. To se pak díky rezonanci s vysoko ředěnou substancí rozezní ve své původní zdravé frekvenci či melodii a začne nastolovat v těle a mysli původní struktury, původní zdraví, jaké bylo třeba před mnoha lety. Toto hledání substance je někdy složité a velmi náročné. Čím je substance pacientovi podobnější, tím je rezonance výraznější, léčba efektivnější, účinek léku hlubší a dlouhodobější. V homeopatii hledáme substanci naladěnou co nejpodobněji jako pacient. V autopatii však nepoužíváme substance odebrané z okolní přírody , z rostlin nebo těl zvířat či lidí. Místo toho užíváme substanci z vlastního těla - slinu. Substanci naladěnou stejně jako pacient. Samozřejmě ne v tom stavu, v jakém je v ústech. Je naředěna vodou na jemnohmotnou úroveň obdobným způsobem, jaký používáme v homeopatii a pak jednorázově užita. Nekonečně zředěná slina nese celou informaci o organismu, jeho vibrační otisk a zaručí plnou rezonanci jemnohmotného frekvenčního či oscilačního organizačního principu, jaký má v sobě každý člověk.
Autopatíí jsou úspěšně léčeny alergie, vyrážky, ekzémy, migrény, astma, chronická onemocnění apod.
Autopatie je nová metoda, byť s prastarými kořeny, a proto se stále vyvíjí.

Jiří Čehovský – autor AUTOPATIE