Autor Téma: Nějak mrtvo  (Přečteno 12293 krát)

Kírtanananda dás

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +5/-0
  • Kde můžu pomůžu a kde nemůžu nepřekážím.
    • Zobrazit profil
Re:Nějak mrtvo
« Odpověď #15 kdy: Červenec 23, 2012, 14:27:58 »

K čemu chytrých slov, jistě ví že u Boha je tenhle cíl, jistě ví i mnohem víc a mnohdy i proč selhávají a jak to napravit a co bych já je poučoval, spíše jsem tu abych provokoval, ale koho mohu, když jsi tu jen ty :D.

No já spíš myslím inspirovat zájemce vlastním příkladem a to by je mohlo vyprovokovat k tomu, že přidají další své realizace, zkus to a když to nezabere, tak můžeme dál pro Krišnu hrát alespoň ping pong.  :D
Gauranga Nitjánanda Krišna vás opatruj aj s celou rodinou.

Nikdo

  • Host
Re:Nějak mrtvo
« Odpověď #16 kdy: Červenec 23, 2012, 22:51:14 »
Moudrost nechávám moudrým, já dám ruku do ohně jen za svou cestu, které věřím, ale pouze a jen za sebe, protože zcela po pravdě nevidím svět shůry, abych druhým radil, ale mám-li opakovat něco z rad obecně platných, tak bych řekl, že být dobrým člověkem nemůže nikomu uškodit a sám doufám, že je vždy čas na to začít.

Kírtanananda dás

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +5/-0
  • Kde můžu pomůžu a kde nemůžu nepřekážím.
    • Zobrazit profil
Re:Nějak mrtvo
« Odpověď #17 kdy: Červenec 31, 2012, 15:05:31 »
Moudrost nechávám moudrým, já dám ruku do ohně jen za svou cestu, které věřím, ale pouze a jen za sebe, protože zcela po pravdě nevidím svět shůry, abych druhým radil, ale mám-li opakovat něco z rad obecně platných, tak bych řekl, že být dobrým člověkem nemůže nikomu uškodit a sám doufám, že je vždy čas na to začít.

Hare Krišna Nikdo, souhlasím s Tvým úvodem, ale ti moudří se právě vyjadřují z důvodu aby inspirovali další zájemce o cestu do náruče našeho Otce. Proto by jsi nemusel svůj projev brát jako že radíš, ale jako že můžeš popisem své cesty inspirovat zájemce o oddanou službu. Sám ze své praxe vidím, že každý jsme nenapodobitelný originál ať se to týká jakéhokoliv našeho projevu, ale tím že vydáme své tajemství na naší cestě, můžeme inspirovat nám podobně zaměřené.

Kírtananda, tak já ti ten pozdrav neberu, ale ode mě ho neuslyšíš, protože jak si zde doložil, není to védská dharma, ale z křesťanství tvůj náhled vychází a pravdou je, že křesťané vždy dávali svou víru na odiv více navenek než uvnitř a Prabhupádovo hnutí je křesťanstvím také značně ovlivněné, nakonec Prabhupáda měl křesťanské vzdělání...

Pokud vezmeme v úvahu, že Písma mají být těmi ukazateli na naší cestě, tak zcela jasně se každý budeme řídit i svými praktickými zkušenostmi, protože ne vše v písmech bude každému šité na míru. To jaké má kdo duchovní vzdělání, není podle mne až tak rozhodující, spíše se dívám na činy, které konáme. Každý jsme určitě formován odmalička společností ve které vyrůstáme, no a potom v dospělosti si musíme každý vybrat cestu, která je nám a našemu srdci nejbližší. Tolik troška z mého soudku.
Gauranga Nitjánanda Krišna vás opatruj aj s celou rodinou.

Nikdo

  • Host
Re:Nějak mrtvo
« Odpověď #18 kdy: Březen 04, 2013, 01:30:02 »
Stále je tu nějak mrtvo, každopádně jsem provedl upgrade SMF (to je to na čem to běží).