Autor Téma: Vyznání víry  (Přečteno 3625 krát)

Nikdo

  • Host
Vyznání víry
« kdy: Září 19, 2012, 17:18:32 »
Bez víry není možné dosáhnout Boha (Bg 4.40, Bg 9.3) a jistě znáte křesťanské vyznání víry. Dokázali by jste obdobně říct, v co věříte?

Kírtanananda dás

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +5/-0
  • Kde můžu pomůžu a kde nemůžu nepřekážím.
    • Zobrazit profil
Re:Vyznání víry
« Odpověď #1 kdy: Září 19, 2012, 23:23:22 »
Má víra v Boha je mým zářivým světlem v hluboké temnotě, a osvětluje i ty nejjemnější pochyby natolik, že se stávají lehce překonatelnými.

Pro mne je víra pevné přesvědčení, že službou našemu Pánu Krišnovi, je zcela splněn účel mého života a kdo nevěří nechť si to vyzkouší v praxi a začne zpěvem Vznešeného, Hare Krišna Hare Krišna Krišna Krišna Hare Hare Hare Ráma Hare Ráma Ráma Ráma Hare Hare.

Krásný život ve vědomí Krišny přeje všem Kírtanananda dás.
« Poslední změna: Září 19, 2012, 23:26:26 od Kírtanananda dás »
Gauranga Nitjánanda Krišna vás opatruj aj s celou rodinou.

Kírtanananda dás

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +5/-0
  • Kde můžu pomůžu a kde nemůžu nepřekážím.
    • Zobrazit profil
Re:Vyznání víry
« Odpověď #2 kdy: Září 20, 2012, 20:17:57 »
Hare Krišna přátelé, zde jsem našel pěkné vyznání.

24. srpna 2012 v 13:23    | Bilvamangala dás

Můj nejdražší, tak velmi vzdálený a současně tak blízký Pane, prosím odpusť mi, nevím co dělám a jsem naprosto zmatený. I přes všechny pošetilé věci kterých se neustále dopouštím, Tě nemohu přestat milovat i když jsem na Tebe ve věčnosti nespočetněkrát zapomněl. Mé srdce po Tobě touží a pláče, touží být s Tebou a vnímat Tě v nepřetržitém toku sladké extáze pramenící z Tvých lotosových chodidel. Bolest z odloučení od Tebe je neúnosná, neschopen ničeho jenom trpím a pouze Ty ji můžeš svojí nesmírnou milostí odstranit.

Osamělý v tomto světě, poutník hmotou, unaven a vysílen, kde jinde než u Tebe naleznu útočiště a oporu? Vše zde pomíjí a mizí, není se čeho zachytit, čas plyne a každý hyne. O to větší je má touha po Tobě, která tady vždy byla, je a bude. Nic neotřese mou důvěrou v Tebe. Je čas se po tak dlouhé době odloučení z mé strany opět vydat nazpět k Tobě a ponořit se do oceánu Tvé všudypřítomné Lásky.

Jsi mým jediným Pánem a příčinou mého bytí. Jak jsem Tě jenom mohl tak dlouho ignorovat? Nadešel čas opustit slepotu i nevědomost a znovu přijmout Tvé vedení, aby tato zbloudilá duše mohla být konečně očištěna a začala žít podle své přirozenosti, požehnána Tvou neskonalou milostí.

Dovol mi, abych Ti směl sloužit i přes to, že neustále dělám přestupky a chyby. Jsem omezený a Ty jsi Neomezený. Jsem plně závislý jen a jen na Tobě a Tvé blahosklonnosti. Mou jedinou nadějí jsi Ty a Tvůj příslib ochrany. Dej, aby má odevzdanost vůči Tobě byla čistá a pravá. Dej, aby se plamen lásky k Tobě, doutnající v mém srdci, rozhořel naplno a spálil na prach všechno, co stojí mezi Tebou a mnou. Jedině tehdy budu schopen pronášet láskyplně Tvé Jméno s radostí a pokorou. Haré Krišna!
Gauranga Nitjánanda Krišna vás opatruj aj s celou rodinou.